ניקוי קרקעית הבריכה

איך מנקים את הבריכה הביתית? מה ההבדל בין סוגי בריכות? כל כמה זמן מוסיפים כלור לבריכה?

מצב הניקיון של קרקעית הבריכה משפיע בצורה ישירה על הסניטציה ועל ההיגיינה. אם הקרקעית של הבריכה נקייה, זה בדרך כלל אומר שגם המים נקיים. אבל אם קרקעית הבריכה מלוכלכת, יהיה קשה להיכנס למים בצורה רגועה.

החשיבות של ניקוי קרקעית הבריכה

את הקרקעית של הבריכה מאוד חשוב לנקות באופן קבוע. מבחינת השגרה והתחזוקה, אפשר לשפר את תוצאות הניקיון בעזרת הוספת כלור והצללה של המים. אם מוסיפים כלור ומונעים הצטברות של ירקת או חומרים מזיקים בתוך המים עצמם, מונעים בהכרח גם את הלכלוך על הרצפה. במידה ולא בטוחים לגבי תדירות או כמות הכלור, אפשר להשתמש בסטיקים שבודקים את מצב המים ומעדכנים לגבי הכמות החסרה.

ניקוי של הקרקעית עם רובוט מתאים

האמת שכיום כמעט לא נדרש מאמץ עבור ניקיון ותחזוקה של בריכה ביתית. בין אם מדובר על בריכת intex או על בריכה bestway ובין אם הצורה היא של בריכה מלבנית או בריכה עגולה, יש אפשרות לשלב משאבת חול bestway ולתת לה לעשות את העבודה. במקביל, כל שנותר הוא להשיג רובוט לניקוי תחתית.

מה עושה הרובוט ומתי נצטרך להתערב?

רובוט לניקוי תחתית אחראי לשפשף אותה ולשאוב את הלכלוך. במקביל, התפקיד שלנו הוא להשתמש ברשת ייעודית על מנת לשלוף מהחלק העליון של המים את העלים היבשים או הלכלוך. כאמור, הסוד של בריכה נקייה הוא להתמודד בעת ובעונה אחת עם כל הגורמים שעלולים להזיק לה: גם להעלים את הכימיקלים במים באמצעות כלור, גם לשאוב את החול, גם לצחצח את הקרקעית עם רובוט וגם להשתמש ברשת להרמת לכלוך גס.

מלך הבריכות מבטיח לך בריכה נקייה

הקטלוג של מלך הבריכות מאפשר לך להשיג ציוד ניקיון, כלור ורובוט לניקוי תחתית במחירים הכי טובים בשוק. אם מוסיפים לזה זמינות גבוהה, מגלים שאין מה לחפש במקומות אחרים. אז עכשיו, כל שנותר לך כדי להבטיח ניקוי קרקעית הבריכה בצורה יעילה הוא לבקר באתר שלנו.