כימיקלים לבריכה

איך מנקים את הבריכה הביתית? אילו אביזרים חובה להחזיק לשם טיפול שוטף בבריכה שלך?

התנאי היחיד להנאה מהיתרונות השונים של בריכה ביתית הוא כמובן לשמור על הניקיון שלה. בשביל לנקות את הבריכה, אפשר להשתמש בסוגים שונים של אביזרים יעילים, נוחים ומשתלמים.

האביזרים המומלצים עבור כל סוג של בריכה ביתית הם אלו שמאפשרים לנקות אותה בצורה יסודית. כאן למשל נכנסים לתמונה אביזרים שפועלים אוטומטית, כמו לדוגמא משאבת חול Bestway או משאבת פילטר INTEX וכמובן רובוט לניקוי תחתית. מנגד, יש חומרים שהם באחריותנו – כמו כימיקלים.

איך משתמשים בסוגים שונים של כימיקלים לבריכה?

השימוש בכימיקלים בטוח, אפקטיבי ונוח. בשביל להשתמש בכימיקלים, כל מה שצריך לעשות הוא להיצמד להנחיות היצרן. ברוב סוגי הכימיקלים, מפזרים אותם על המים אחת לתקופה מסוימת על פי המטרות שאותן מנסים להשיג: העלאה והורדה של רמת PH, שינוי הרכב כלור וכן הלאה.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן להשיג את כל סוגי הכימיקלים הרלוונטיים גם עבור הבריכה הביתית. אז אם בעבר היינו יכולים לסמוך רק על ניקיון של בריכה ציבורית או של בריכות קאנטרי, הרי שעכשיו הכימיקלים הרלוונטיים מגיעים אלינו עד הבית.

החשיבות של ניקיון תקופתי

היתרון של כימיקלים בא לידי ביטוי בכך שהם פועלים מסביב לשעון. אחרי שמפזרים בצורה נכונה ולפי הנחיות היצרן את הכימיקלים באזורים המתאימים של הבריכה או הג'קוזי, אין צורך לפעול בצורה נוספת.

במקביל, כדאי בכל זאת להקפיד על ניקיון של הבריכה עם רובוט, משאבת חול וכמובן תוספות של כלור. ניקיון ומעקב אחר מצב הבריכה לא רק ישפרו את איכות המים – אלא גם יבטיחו עמידות גבוהה של הבריכה לזמן רב.

מלך הבריכות דואג לך!

החנות האינטרנטית של מלך הבריכות תאפשר לך להשיג את כל הציוד לבריכה, במחירים הכי טובים בארץ ובמשלוח מהיר עד הבית. אנו מבינים את החשיבות של בריכה נקייה למשפחה שלך, לכן אנו עובדים קשה בשביל למצוא את המוצרים המושלמים.

כעת, כל שעליך לעשות על מנת להוסיף כימיקלים לבריכה לארגז הכלים הקיים הוא להיכנס לאתר הרשמי שלנו!