הוראות התקנת משאבת פילטר INTEX

בדומה לבריכות מקצועיות החפורות באדמה, כדי ליהנות ממים צלולים בכל טבילה מומלץ להתקין פילטר.

  • הוראות התקנת משאבת פילטר INTEX מצורפות לערכה איתה מגיע הפילטר לצד קישור לסרטון הדרכה. ניתן למצוא מגוון סרטונים בשפות שונות ביו טיוב אם הסרטון הרשמי אינו נוח.
  • רכישה של פילטר לבריכה צריכה להתבצע על ידי גורם מקצועי אשר יוכל לסייע לך בתהליך ההתקנה ולהבטיח את איכות הפילטר ובטיחות השימוש בו.

תפקידה של משאבת פילטר

בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, המטרה של הפילטר היא לא לשמור על הבריכה נקייה ושימוש בפילטר אינו פוטר מניקוי המים מלכלוכים צפים והקרקעית ממשקעים. תפקיד הפילטר הוא לסנן את המים ולהבטיח שהם יהיו צלולים ובריאים לשחייה. מאחר שמדובר בשילוב של מערכת חשמל לצד מים, יש להתקין ולמקם משאבת פילטר intex על פי ההמלצות ולרכוש אותה מגורם מקצועי ואמין.

חיבור משאבת פילטר INTEX לבריכה ביתית

חיבור המשאבה צריך להתבצע כאשר הבריכה הורכבה לחלוטין וריקה ממים. לאחר חיבור המשאבה, יש למלא את הבריכה לפחות עשרה סנטימטרים מעל לגובה המחבר העליון.

  • יש למקם את המשאבה במרחק הגדול ביותר שאליו הצינור מגיע מדפנת הבריכה בלי שיהיה מתוח.
  • כעת יש להכניס את מתאמי הדפנות בשתי הפיות המתאימות בדפנות הבריכה.
  • חיבור הצינורות בין המשאבה לפיות צריך להתבצע על פי הסימון כאשר צינור המסומן ב"+" יחובר לפיה המסומנת ב"+".
  • לבסוף יש להדק בעזרת היד בלבד את המכסה המוברג של המשאבה ולחבר את המשאבה לחשמל להתחלת פעולת הסינון.

תחזוקת משאבת INTEX

כדי לוודא שהפילטר יבצע את עבודתו נאמנה למשך זמן רב, יש לפעול על פי הנחיות התחזוקה המפורטות בהוראות התקנת משאבת פילטר INTEX. כאשר הבריכה בשימוש יום יומי, יש לנקות את הפילטר אחת לשבוע ולהחליף אותו אחת לשבועיים.

מלך הבריכות – חוויית השחייה המושלמת אצלך בחצר

מלך הבריכות מתמחה באספקת בריכות לחצר, אנחנו מציעים משלוחים לכל חלקי הארץ בחינם ולקוחותינו נהנים מהמוצרים המובילים בעולם. השירות שלנו כולל ליווי בבחירת מוצרי הבריכה המתאימים ביותר, תחזוקה שוטפת שלה ואף סיוע בהבנת הוראות התקנת משאבת פילטר INTEX. עכשיו זה הזמן שלך להיכנס לאתר שלנו ולהפוך את חוויית השחייה בבריכה הפרטית שלך למושלמת.