הוראות התקנת משאבת חול BESTWAY

חברת BESTWAY היא מהחברות הגדולות והמובילות בעולם בתחום הבריכות הפרטיות. לחברה מגוון רחב של מוצרים איכותיים וביניהם נמצאת גם משאבת החול. תפקידה של משאבת החול הוא לנקות את מי הבריכה ולהבטיח כי הם יהיו צלולים לזמן רב. בדומה לפילטרים אחרים, המשאבה אינה מנקה את מי הבריכה מחול, משקעים או לכלוכים צפים ואת אלו יש לנקות בצורה ידנית או בעזרת רובוט לניקוי קרקעית הבריכה.

מדוע יש להשתמש במשאבת חול?

על מנת שבריכת שחייה ביתית תהיה מהנה ולא תעלה לשוהים בה בבריאות, יש לתחזק אותה בצורה נכונה. מאחר שמים עומדים מהווים סכנה בריאותית משמעותית, יש לשלב כימיקלים לטיהור המים ולוודא שהמים לא יעמדו בעזרת משאבות פילטר או חול. משאבת חול BESTEAY משתמשת בחול כדי לנקות את המים ולתת להם את התחושה הנעימה והמראה הצלול.

בחירת המשאבה הנכונה לבריכה שלך

כאשר מדובר בחברות מובילות לבריכות ביתיות כמו BESTWAY או INTEX, מגוון המשאבות והפילטרים הוא גדול וישנן בריכות ביתיות אשר מגיעות עם מערכת פילטר מובנית. אם הבריכה שלך לא הגיעה עם משאבה מובנית, יש להתאים את יכולות המשאבה לנפח המים שאותו הבריכה שלך מכילה. מעבר לכך, משאבות בעלות ספיקה גבוהה יותר יסיימו מחזור של כל נפח הבריכה במהירות גבוהה יותר. כדי לחשב את הזמן שייקח למשאבה לסיים מחזור מים יש לחלק את כמות המים בבריכה לספיקת המשאבה.

כיצד יש להתקין ולהשתמש במשאבת חול BESTWAY

הוראות התקנת משאבת חול BESTWAY מצורפות לערכה ומומלץ להסתכל על סרטון ההדרכה או סרטוני הדרכה באינטרנט לפני ההתקנה. חשוב לשים לב כי מיקום המשאבה מאפשר גישה אליה ולחשמל גם כאשר הבריכה מלאה במים ולא לשים במשאבה כלור או כל כימיקל אחר שאינו רשום בהוראות.

עכשיו זה הזמן שלך להרגיש כמו מלוכה עם מלך הבריכות

אתר מלך הבריכות מציע מגוון רחב של בריכות ביתיות וכל האביזרים הנלווים הרלוונטיים. בזכות מבחן האפשרויות והמוצרים שלנו, ביכולתנו להעמיד לרשותך את המחירים המשתלמים ביותר בתחום – זאת לצד משלוחים לכל הארץ בחינם – ושירות מקצועי ומקיף הכולל ליווי צמוד וייעוץ אישי. אנחנו מזמינים אותך להיכנס לאתר שלנו וליהנות מבריכה ביתית ברמה הגבוהה ביותר במחיר המתאים לך.