הוראות התקנת בריכה BESTWAY

בריכת BESTWAY נחשבת לאחת מהבריכות הביתיות האיכותיות ביותר והחברה מציעה מגוון רחב של דגמים בגדלים שונים. המחירים האטרקטיביים לצד המגוון הרחב של חברת BESTWAY מאפשרים כמעט לכל בית להגשים את החלום ולשדרג את החצר עם בריכה איכותית.

כיצד מבצעים התקנת בריכת BESTWAY?

התקנה ותחזוקה נכונה של הבריכה תשמור על בריאות המתרחצים ותקינותה לאורך שנים רבות.

מיקום הבריכה

גודל וצורת הבריכה משפיעים בצורה עצומה על חוויית השחייה בה – ועל אופן התקנתה. מומלץ להתאים את צורת הבריכה לאזור בחצר או במרפסת בו ברצונך למקם אותה על מנת לנצל את השטח בצורה הטובה ביותר.

היעזרות בסרטוני ההדרכה אונליין

בדומה לכל המוצרים של חברת BESTWAY, מצורפות לערכות הוראות התקנה מפורטות וניתן למצוא סרטונים במגוון שפות ברחבי הרשת. התקנת בריכות BESTWAY אינה מצריכה ידע מקצועי או שימוש בכלים אשר אינם מגיעים עם הערכה הראשונית.

התקנת פילטר

בהתאם למופיע בסרטוני ההדרכה, יש להרכיב את הפילטר (ולהקפיד להחליף אותו על פי הוראות היצרן). המטרה הראשית של הפילטר היא ליצור תזוזה תמידית במים כדי למנוע התפתחות של בקטריות וחיידקים. מעבר לכך, הפילטר מוודא כי החומרים יתפזרו בצורה שווה במי הבריכה. לתשומת ליבך – ישנן בריכות אשר מגיעות עם פילטר מובנה בעוד לאחרות יש להוסיף אחד ייעודי.

הגיע הזמן להגשים את החלום ולחיות כמו בסרטים

הפופולאריות הרבה של בריכות ביתיות היא מובנת, טבילה נעימה במרחק כמה צעדים מהמטבח יכולה לשנות לך את היום ולהפוך את הבית שלך לאטרקטיבי עבור מבוגרים וילדים. עוד לפני שמתחילה הבחירה בין הדגמים השונים, לא מומלץ לרכוש בריכה מגורם שאינו מקצועי. רכישת הבריכה מספק מורשה ואמין תספק לך מבחר גדול של מוצרים לצד הליווי בהתקנתם ותחזוקתם. "מלך הבריכות" הינה חנות אינטרנטית המציעה ליווי מלא מבחירת הבריכה ועד התחזוקה השוטפת שלה.

אנחנו מזמינים אותך להיכנס לאתר של מלך הבריכות ולהגשים את החלום במחיר המתאים לתקציב שלך. באתר יתאפשר לך לראות את מגוון המוצרים הקיימים וליצור קשר לייעוץ מקצועי ללא כל עלות או התחייבות.