איך שומרים על בריכה נקייה

תחזוקת בריכה ביתית היא קריטית כדי שהבריכה תחזיק לזמן רב ושהשהייה בה תהיה נעימה ובריאה. למרבה המזל, תחזוקת בריכת intex ובריכה bestway היא פשוטה ואינה מצריכה סיוע של אנשי מקצוע. תחזוקת בריכה נכונה מתוארת בהוראות המצורפות לבריכה ובאתר מלך הבריכות ניתן למצוא את כל המוצרים הנלווים לתחזוקת הבריכה השוטפת. לצד הכימיקלים בהם יש להשתמש על מנת לטהר את המים, יש להשתמש בסנן ולוודא שאין בבריכה לכלוכים ומשקעים.

כלור וחומרים אחרים

הוספת הכמות המדויקת של הכלור למים תבטיח שהמים לא יהפכו לירוקים ושהם יהיו נקיים מחיידקים. מאחר שמדובר בחומר אשר יכול להוות סיכון בריכוז גבוה מדי, יש להשתמש בכמות כלור המתאימה לגודל הבריכה ועל פי הוראות היצרן. באופן גורף, יש להשתמש רק בכלור וחומרים כימיקלים מאושרים אשר נמכרים דרך חנות הלוקחת עליהם אחריות.

איך שומרים על בריכה נקייה בעזרת מסנן או משאבה?

מים עומדים מהווים אדמה פורייה לבקטריות וחיידקים, המטרה הראשונית של המשאבה היא לוודא שהמים יהיו תמיד בתזוזה. מעבר לכך שתזוזה זו מונעת התרבות של חיידקים, היא מאפשרת לחומרים בבריכה להתפזר בצורה אחידה. משאבות חול משתמשות בחול על מנת לסנן את המים מחיידקים ולהקנות להם מראה צלול.

שמירה על המים בבריכה ביתית נקיים

לשם שמירה על הבריכה שלך נקייה – יש להשקיע באופן מובחן בניקיונה. בין היתר, יש את הטיפול השוטף, במסגרתו חובה לשלות לכלוכים צפים – ואף לנקות את הקרקעית אחת לשבוע. כדי לנקות את הבריכה מומלץ להשתמש ברשת ייעודית ולקרצף את הרצפה בעזרת מטאטא רך. ישנם רובוטים אשר מנקים את רצפות הבריכה ואף את המים אשר ניתן לרכוש ולתפעל בקלות.

שימוש בכיסוי לבריכה

שימוש בכיסוי איכותי ומתאים ישמור על הבריכה בזמן שהיא אינה בשימוש, ימנע מחיות וחרקים להיכנס לתוכה וישמור על המים מעלים, חול ואבק. חשוב להשתמש בכיסוי איכותי המתאים לגודל הבריכה.

מלך הבריכות – כל מה שהבריכה שלך צריכה

עכשיו זה הזמן שלך להיכנס לאתר מלך הבריכות ולרכוש את כל המוצרים הרלוונטיים לבריכות ביתיות במחירים הזולים במשק. המוצרים והבריכות שאנו משווקים הם של החברות המובילות בעולם, אנחנו מספקים אותם לכל הארץ במשלוחים חינמיים לחלוטין.